به بهترین ابزار خوش آمدین

هیچ وقت برای شروع دیرنیست!

20 ایده کار اینترنتی پولساز

امروزه راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی نیازمند یک برنامه عجیب و غریب نیست. و به بودجه کلانی نیاز ندارد و حتماً برای مدیریت آن، نیازمند کسب مدرک فوق لیسانس در رشته‌های کامپیوتر و فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک نیستید. حتی به ایده خیلی بزرگ هم نیاز نیست. کارهای خیلی بزرگ، با ایده‌های کوچک آغاز شده و با پشتکار و استعداد صاحبان آن ایده، توسعه یافته و پولساز شده است. شاید خیلی از خوانندگان بعد از خواندن این 20 نکته کلیدی در کسب و کارهای موفق اینترنت، علاقمند باشند تا راهکارهایی ساده برای راه اندازی یک فعالیت اینترنتی ایجاد نمایند.

فعالیتی که می‌تواند زمینه‌های یک کسب و کار بزرگ را فراهم کند. فراموش نکنیم که گوگل از گاراژ منزل دو مخترعش آغاز به کار کرد و مایکروسافت و اپل هم در ابتدای کار، برنامه نویس معمولی  بودند و آمازون هم یک سایت محلی بود که بعداً جهانی شدند. از کوچک شروع کنید، اما بزرگ ببینید. اجازه بدهید به اندازه تجربه ای که کسب می‌کنید از بازار پر رقابت، سود دهی داشته باشید و فرآیند رشد منطقی را تجربه کنید.

این ایده‌ها، بخشی از دریای بزرگ ایده‌ها برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی و پر رونق وب است. حالا همه چیز به شما و استعداد و پشتکار شما بستگی دارد. نکاتی که در این کتاب pdf معرفی شده است، در واقع راه حل‌هایی کوچک برای طراحی یک پرتال خلاق می‌باشد آن هم با ایده‌هایی کوچک. ایده‌هایی که می‌تواند همه سلیقه‌ها و علاقمندان به راه اندازی کسب و کار اینترنتی پولساز را تا حدودی پوشش دهد و بستر یک نوآوری در سرزمین دیجیتال را پایه گذاری کند.


هر چند بعضیها این مقاله گرانبها را به صورت بسته آموزشی در وب به فروش می رسانند اما شما در اینجا می توانید رایگان دانلود کنید.

حجم فایل: 900KB

دانلود کتاب 20 ایده کار اینترنتی پولساز ( برای دانلود لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید )*** ما ایمیل و شماره شما را به دیگران نمایش نخواهیم داد.
*

*

*


*

*
#122 | نام: hojat hojat | زمان: 1396/03/06 20:53
دستتون درد نکنه
#118 | نام: حجت سلطان محمدی | زمان: 1396/02/18 20:34
20 ایده اینترنی پولساز رو میخواستم دانلود کنم
پاسخ مدیر:
ابتدا در سایت عضو شوید و سپس وارد
لینک دانلود برای شما فعال می شود